Hoppa till innehåll

Nya bokningsregler för gymmet

Nyheter

Vi har justerat i bokningssystemet. From 1 december 2022 gäller Drop-in” fram till kl. 17 (Först till kvarn gäller) med max 5 st. samtidigt i lokalen för att maximera effektiv träning. From kl. 17 och kvällen ut gäller fortfarande bokningssystemet där man anteckna sig för att säkert få plats. Även här max 5 personer samtidigt. ”Drop-in” gäller lördagar och söndagar.

From 1 januari 2023 införs en extra avgift på 500: – förutom medlemsavgift för att få tillgång till gymmet. Betalas via klubbens bokningssystem Matchi. Pengarna går oavkortat till att utveckla gymmet. ”Gymkortet” (500:-) gäller från inbetald avgift och 365 dagar framåt. OBS! Medlemmar som deltar i tennis och padelkurserna betalar som tidigare endast medlemsavgift för att kunna använda gymmet.

Klicka på knappen nedanför för mer information